Veido savimasažas ir kiti 5 veiksmingi būdai, padedantys jautriai odai šaltuoju metų laiku - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Veido savimasažas ir kiti 5 veiksmingi būdai, padedantys jautriai odai šaltuoju metų laiku

Savimasažas veidui. Kobido veido masažas. Chiro veido masažas Vilniuje

Ar jau pajutai, kaip drėgmė, vėjas, šaltis nemaloniai veikia Tavo veido odą? Jau atėjo laikas paruošti odą šalčiui. Juk šalstelėjus ruduo keičia ne tik medžių lapų spalvas. Natūralią, švytinčią veido odą temperatūros svyravimai verčia patirti stresą. Dėl to ji išsausėja, atsiranda bėrimų ar įgauna nemalonų raudonį, ima peršėti.

Ką daryti, kad šaltuoju metų laiku išsaugotume sveiką ir švytinčią veido odą?

1. Atlik veido savimasažo pratimus.

Norėdama turėti sveiką odą, turi reguliariai atlikti veido savimasažo pratimus. Jie gerina kraujo apytaką, stiprina veido odos atsparumą temperatūros pokyčiams.

Kad veido oda būtų sveika ir švytinti net sužvarbus orams taip pat

2. Rūpinkis savo mityba

Mityba labai veikia odos išvaizdą, todėl stebėk, kaip maitiniesi. Gerk daug vandens ir kiek įmanoma daugiau ir dažniau valgyk daržovių ir gerųjų riebalų, pvz., Omega 3.

3. Drėkink savo veido odą

Šaltuoju metų laiku labai svarbu, kad naudotum drėkinamąjį kremą, nes jis saugo odą ir kovoja su jos sausumu. Esant stipresniam išsausėjimui, papildomai naudok tam skirtą serumą. Drėkinamąsias priemones geriau naudok vakare, kad oda geriau įsisavintų.

4. Venk ilgai maudytis karštoje vonioje ar duše.

Šiltas vanduo žiemą greičiau išdžiovina Tavo odą ir padaro ją jautrią išoriniam poveikiui. Po dušo procedūrų būtinai pašlakstyk veidą drėkinančiu toniku ir kremu.

5. Naudok apsaugos nuo saulės priemones

Nepaisant to, kad šaltuoju metų laiku trūksta saulės, jos spinduliai yra gana intensyvūs ir gali neigiamai veikti odą. Dėl to kasdien naudok kremą su SPF 30.

6. Reguliariai šveisk veido odą.

Šaltuoju metų laiku svarbu nepamiršk 1-2 kartus per savaitę naudoti veido odos šveitiklį ir pašalinti negyvas ląsteles. Jei turi itin jautrią odą, šveisk tik 1 kartą per savaitę ar kas 10 dienų.

Šaltuoju metų laiku pasirūpink tinkama odos priežiūra, kad neigiamų šalčio padarinių šalinimas netaptų ilgu, nemaloniu ir brangiu rūpesčiu. Tinkamai pasirūpink veido oda ir džiaukis jos švytėjimu bet kokiu metų laiku.

Jei abejoji, kokie veido savimasažo pratimai tinkami Tavo veido odai, pasitark su specialistais. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su Tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt
Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu koneziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.