Veido savimasažas ir kiti 5 veiksmingi būdai, padedantys jautriai odai šaltuoju metų laiku - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Veido savimasažas ir kiti 5 veiksmingi būdai, padedantys jautriai odai šaltuoju metų laiku

Savimasažas veidui. Kobido veido masažas. Chiro veido masažas Vilniuje

Ar jau pajutote, kaip drėgmė, vėjas, šaltis nemaloniai veikia veido odą? Atėjo laikas pasirūpinti oda šaltuoju metų laikotarpiu. Juk atvėsus orams keičiasi ne tik medžių lapų spalvos. Natūralią, švytinčią veido odą temperatūros svyravimai verčia patirti stresą. Dėl to ji išsausėja, atsiranda bėrimų ar įgauna nemalonų raudonį, ima perštėti.

Ką daryti, kad šaltuoju metų laiku išsaugotume sveiką ir švytinčią veido odą?

  1. Atlikite veido savimasažo pratimus.

Norėdami turėti sveiką odą, turite reguliariai atlikti veido savimasažo pratimus. Jie gerina kraujo apytaką, stiprina veido odos atsparumą temperatūros pokyčiams.

  1. Rūpinkitės savo mityba

Mityba labai veikia odos išvaizdą, todėl stebėk, kaip maitiniesi. Gerkite daug vandens ir kiek įmanoma daugiau ir dažniau valgykite daržovių ir gerųjų riebalų, pvz., Omega 3.

  1. Drėkinkite savo veido odą

Šaltuoju metų laiku labai svarbu, kad naudotumėte drėkinamąjį kremą, nes jis saugo odą ir kovoja su jos sausumu. Esant stipresniam išsausėjimui, papildomai naudokite tam skirtą serumą. Drėkinamąsias priemones geriau naudokite vakare, kad oda geriau įsisavintų.

  1. Venkite ilgai maudytis karštoje vonioje ar duše.

Šiltas vanduo žiemą greičiau išdžiovina odą ir padaro ją jautrią išoriniam poveikiui. Po dušo procedūrų būtinai pašlakstykite veidą drėkinančiu toniku ir kremu.

  1. Naudokite apsaugos nuo saulės priemones

Nepaisant to, kad šaltuoju metų laiku trūksta saulės, jos spinduliai yra gana intensyvūs ir gali neigiamai veikti odą. Dėl to kasdien naudokite kremą su SPF 30.

  1. Reguliariai šveiskite veido odą.

Šaltuoju metų laiku svarbu nepamiršt 1-2 kartus per savaitę naudoti veido odos šveitiklį ir pašalinti negyvas ląsteles. Jei turi itin jautrią odą, šveiskite tik 1 kartą per savaitę ar kas 10 dienų.

Šaltuoju metų laiku pasirūpinkite tinkama odos priežiūra, kad neigiamų šalčio padarinių šalinimas netaptų ilgu, nemaloniu ir brangiu rūpesčiu. Tinkamai pasirūpinkite veido oda ir džiaukitės jos švytėjimu bet kokiu metų laiku.

Jei abejojate, kokie veido savimasažo pratimai tinkami veido odai, pasitarkite su specialistais. Jautriai odai įveikti šaltąjį metų laikotarpį gali padėti ir profesionalus veido masažas

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.