Galvos skausmą pašalinkite masažo pagalba - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Galvos skausmą pašalinkite masažo pagalba

Masažas kuris mažina galvos skausmą. Masažai efektyviai mažinantys galvos skausmą

Galvos skausmas – vieniems dažnesnė, kitiems retesnė problema, tačiau su ja yra susidūrę praktiškai visi. Su galvos skausmu susiduriame dėl įvairiausių priežasčių: gryno oro trūkumas patalpose, stresas, neišsimiegojimas, migrenos poveikis ar kitų rimtesnių ligų pasekmė. Dažnai vos pasireiškus pirmiesiems galvos skausmo simptomams ieškome vaistų, kurie numalšintų galvos skausmą. Tačiau, ar žinojote, jog tinkamai masažuojant tam tikrus kūne esančius taškus, galvos skausmą galite sumažinti ar net visiškai pašalinti. Tokį savimasažą galite daryti namuose, darbo metu, ar bet kurioje kitoje vietoje, kai norite kuo greičiau numalšinti galvos skausmą.

Pateikiame jums trumpą masažo judesių rutiną, kurią darydami sumažinsite kamuojantį galvos skausmą nevartodami skausmą malšinančių vaistų.

 1. Pirmiausiai rankas padėkite ant sprando iš abiejų stuburo pusių. Masažuokite sukamaisiais judesiais, stenkitės išmasažuoti įsitempusį raumenį.
 2. Ant kaklo iš nugaros pusės susiraskite patį vidurį. Uždėkite du pirštus ir spauskite sukamaisiais judesiais.
 3. Pirštais kilkite aukščiau ir susiraskite du taškus šalia kaukolės. Uždėkite tris pirštus ir sukamaisiais judesiais masažuokite.
 4. Du pirštus uždėkite virš smilkinių, kur prasideda kaulas. Sukamaisiais judesiais masažuokite šiuos taškus iš abiejų galvos pusių.
 5. Susiraskite tašką ausies viršuje ir spauskite su trim pirštais iš abiejų ausies pusių. Tą patį pakartokite ir su kita ausimi.
 6. Virš ausies susiraskite, kur prasideda kaulas ir sukamaisiais judesiais, dviem pirštais masažuokite taškus iš abiejų galvos pusių.
 7. Uždėkite pirštus ant nosies kaulo tarp akių. Keletą sekundžių spauskite šiuos taškus su abiem pirštais.
 8. Du kiekvienos rankos pirštus padėkite virš akių vokų, pakelkite pirštais antakius ir keletą sekundžių spausdami palaikykite.
 9. Abiejų rankų dviem pirštais susiraskite du taškus nuo antakių nutolusius į viršų dviem centimetrais. Sukamaisiais judesiais įspauskite pirštus į šiuos taškus.
 10. Per patį kaktos vidurį suraskite vadinamąją “trečiąją akį” su vienos rankos dviem pirštais. Taip pat sukamaisiais judesiais masažuokite šį tašką.
 11. Su vienos rankos dviem pirštais suraskite tašką kitoje rankoje tarp rodomojo piršto ir nykščio per vidurį. Įspauskite šį tašką ir sukamaisiais judesiais masažuokite.

Dažnai darant tokį savimasažą, galite patys atrasti, kurie jūsų kūne esantys taškai yra patys jautriausi, kurie greičiausiai padeda sumažinti galvos skausmą. Nebūtina kiekvieną kartą suskaudus galvai kartoti visų pateiktų 11 pratimų. Kiekvieno kūnas, kaip ir skausmų priežastys yra labai individualios, todėl ieškokite tų taškų, kurie jums veikia geriausiai.

Jeigu žiūrint šį video ar skaitant aprašymus jums kyla klausimai, abejojate, ar jums teisingai pavyksta atlikti savimasažą ir atrasti tinkamus taškus, o gal norite gauti tik su jūsų sveikata susijusių patarimų, spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt.
Video žiūrėkite čia
Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu koneziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.