5 kaklo savimasažo pratimai, padedantys be brangių kremų išlaikyti gražią kaklo odą - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

5 kaklo savimasažo pratimai, padedantys be brangių kremų išlaikyti gražią kaklo odą

Masažas kaklui. Skausmą kaklo srityje mažinantis masažas

Ar džiaugiesi atėjusiu pavasariu ir galimybe pasipuošti rūbais su gražia iškirpte? O gal esi susirūpinusi, nes pažvelgusi į veidrodį matai dvigubą pagurklį ar tiesiog negražią, suglebusią odą?
Siūlome paprastą, daug laiko ir absoliučiai jokių pinigų nekainuojančią savimasažo techniką.

Kaip greitai ir paprastai susigrąžinti ir išlaikyti stangrią kaklo odą?

  1. Šiek tiek kilstelėk į viršų ir truputį atlenk galvą. Krutink lūpas užsičiaupdama ir vėl išsižiodama. Kartok keletą kartų. Atlik pratimą su pasimėgavimu. Gali atlikdama užsičiaupimo ir išsižiojimo judesį darydama smagiai čepsėti, mėgautis procesu.
  2. Įremk smilių į smakro centre esančią duobutę. Lūpomis tarsi apgaubk dantis. Šiek tiek kilstelėjusi į viršų galvą, neatpalaiduodama lūpų išsižiok ir užsičiaupk. Pakartok keletą kartų. Tada nuleisk galvą į pradinę padėtį, keletą sekundžių pailsėk ir dar kartelį pakartok pratimą.
  3. Kaklą lėtai pasuk į vieną pusę, tada į kitą. Jausk, kaip išsitempia kaklo raumenys.
  4. Atversk galvą į virtų, įtempk kaklo raumenis. Įtempk lūpas šiek tiek labiau atkišdama apatinę lūpą, tarsi supykęs vaikas.
  5. Abiem rankomis dviem pirštais (didžiuoju ir smiliumi) lėtai pamasažuok kaklą braukydama jo šonus.

Šį kaklo savimasažą mėgsta daugelio šalių moterys

Derėtų prisiminti, kad Tavo kaklo odai būtinas masažas. Pasirink konkrečius, tik tau tinkamus pratimus ir nuolat džiaukis stangria kaklo oda. Tada be nerimo galėsi vilktis rūbus su iškirptėmis.

Taip pat galite apsilankyti Matančių rankų salone pas profesionales masažuotojas, kurios maloniai suteiks chiro arba kobido veido masažus. Šie masažai – ne tik atpalaiduoja, bet ir nuima stresą, oda tampa mažiau suglebusi, gyvybingesnė, sumažinamos matomos raukšlės, veidas labiau švyti.

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individualus kineziterpinis ištyrimas, mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.