Japonų tradicija - veido masažas KOBIDO. Kodėl ir kam reikalingas šis masažas? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Japonų tradicija – veido masažas KOBIDO. Kodėl ir kam reikalingas šis masažas?

Profesionalus kobido masažas Vilniuje

Dar prieš keletą metų Japoniškas veido masažas buvo labai nedaug kam žinomas Lietuvoje. Šiandien Kobido masažas tampa vis populiaresnis mūsų šalyje ir jį išbandyti atsiranda vis daugiau norinčių ir ne vieną kartą. Iš tiesų pasaulyje šis masažas neretai vertinamas net kaip efektyvesnis būdas nei grožio injekcijos ar chirurginė intervencija. Taigi kas tai per masažas ir kuo jis toks ypatingas?

Kobido masažas prieš daugiau negu pusę tūkstančio metų atsirado Japonijoje. “Kobido„ pavadinimu iš pradžių buvo vadinamas masažo salonas, o kiek vėliau ir pati veido masažo technika. “Kobido„ masažo namai iškart tapo turtingų ir žymių šalies žmonių traukos centru Japonijoje. Užsienyje šią masažo rūšį išpopuliarino jos 26 kartos meistras Shogo Mochizuki. Kobido masažas itin mėgstamas Ispanijoje, Italijoje, Rusijoje, paplitęs ir Skandinavijos šalyse, o dabar sparčiai populiarėja ir Lietuvoje kaip efektyvi gydomoji ir atpalaiduojamoji priemonė.

Kodėl verta išbandyti Kobido veido masažą?

Kobido veido masažas efektyviai pagerina visą veido odos būklę jau po pirmojo masažo. Masažo specialistai teigia, jog tai ne tik masažas, bet ir savotiška terapija, nes jo metu masažuotojas, liesdamas veidą, viena ranka atlieka vienokį judesį, kita – kitokį. Tai visiškai išmuša iš vėžių viską kontroliuojantį protą, todėl atsipalaiduoti masažuojamam žmogui pavyksta kur kas greičiau ir labiau, o tai itin svarbu Kobido masažo metu.

  • Kobido masažas gerina odos stangrumą bei sumažina raukšleles. Masažas paskatina kapiliarus efektyviau pasisavinti naudingąsias medžiagas, stabdančias odos senėjimą;
  • Masažas skaistiną odą, pagreitindamas odos kraujotaką, ląstelių atsinaujinimą ir suteikia veidui labiau švytinčią, sveikesnę, jaunatviškesnę išvaizdą.
  • Kobido masažo metu taip pat išvalomi toksinai ir nešvarumai. Masažo judesiais pakeliama odos temperatūra, o tai paskatina odą išsilaisvinti nuo toksinų ir giliai esančių nešvarumų, kurių negali pasiekti įprasti valikliai. Padidėjusi temperatūra aktyvina limfos sistemą, leidžiančią odos ląstelėms efektyviai pašalinti bakterijas ir toksinus;
  • Masažas padidina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę, sukurdamas barjerą, saugantį odą nuo išsausėjimo.

Kam rekomenduojamas šis masažas?

Šis masažas rekomenduojamas tiek vyrams, tiek moterims, besirūpinantiems savo veido oda. Masažas tinkamas bet kokio amžiaus žmonėms. Geriausias poveikis matomas atliekant bent 3-7 procedūras reguliariai. Japonijoje šis masažas yra ganėtinai įprasta procedūra, gal todėl japonės taip ilgai džiaugiasi skaisčia ir lygia oda ir neretai būna sunku atspėti tikrąjį jų amžių?

Rekomenduojame šį masažą jeigu:

  • Norite sustiprinti veido raumenis bei suformuoti veido kontūrą. Tai labai svarbu, jeigu norite džiaugtis stangria ir nesuglebusia veido oda ne tik jaunystėje, bet ir vyresniame amžiuje.
  • Netekote svorio ir jūsų oda atrodo suglebusi ir nestangri.
  • Kurį laiką negalėjote kokybiškai pailsėti, patyrėte stresą ir tai lėmė odos papilkėjimą. Po masažo jūsų oda atgaus skaisčiai rusvą spalvą.
  • Sirgote liga, kuri nulėmė veido paralyžių ar jaučiate veido raumenų spazmus. Kobido masažas turi gydomąjį poveikį, kuris padės daug greičiau atstatyti normalią būseną po ligos.

Jeigu norite sustiprinti veido raumenis, suformuoti veido kontūrą, sumažinti odos suglebimą netekus svorio, skaistinti ar pašalinti odos papilkėjimą – šis veido masažas skirtas būtent jums!

Mūsų salonuose jau galite išbandyti 60 min arba 90 min trukmės masažą, kurį atlieka masažo specialistė Rita Kildišiūtė, baigusi trijų lygių Japoniško Kobido veido masažo kursus pas šio masažo meistrą Robert Vipal Cohen (JAV). Jeigu norite išbandyti Kobido masažą, tačiau dar turite klausimų spauskite mygtuką apačioje ir mes su jumis susisieksime ir būtinai atsakyme į visus rūpimus klausimus.