Kaip per 5 minutes be treniruočių, vaistų ar net psichologų tapti ramesniems ir laimingesniems? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip per 5 minutes be treniruočių, vaistų ar net psichologų tapti ramesniems ir laimingesniems?

Efektyvios treniruotės mažinančios kūno svorį. Mankštos Vilniuje

Jau nusibodo ilgi ir tamsūs žiemos vakarai? Šviesos ir šilumos trūkumas erzina ir nuotaika vis dažniau subjurusi kaip ir oras lauke? O juk taip nesinori būti surūgus – tai kenkia tavo grožiui.

Net nežinia iš kur kilusį nerimą ar blogą nuotaiką galima išsklaidyti labai greitai ir efektingai. Ne, tai ne vaistai, ne varginančios treniruotės ir ne specialistų medikų pagalba.

Jūs galite linksmai pamasažuoti keletą taškų ir ši maloni procedūra pamažu panaikins žiemos tamsos ar kasdienių rūpesčių sukeltą stresą ar nemigą.

Kur rasti taškus, kurių masažas pakelia nuotaiką ir grąžina ramų miegą?

1 taškas tarp nykščio ir rodomojo piršto. Spauskite šį tašką norėdami nusiraminti ir numalšinti galvos skausmą.
2 taškas viršutinėje pėdos dalyje tarp didžiojo ir antrojo kojos piršto. Taškas yra truputėlį aukščiau negu šių pirštų susikirtimo taškas. Masažuokite šitą tašką, jei sunku užmigti ar tiesiog kankina nerimas.
3 taškas yra per 3 pirštus nuo riešo, vidinėje rankos pusėje. Šis taškas taip pat padeda nusiraminti ir lengvai užmigti.
4 taškas pėdoje per tris pieštus nuo didžiojo piršto. Paspaudę rasite duobutę. Tai trečiasis taškas, padedantis nurimti ir saldžiai miegoti.
5 taškas randamas uždėjus delną ant krūtinės ir krūtinės ląstos centrą lengvai stimuliuojame baksnodami abiejų rankų pirštais. Šios srities stimuliavimas labai padeda, kai yra bloga nuotaika, liūdesys. Galima net linksmai pabaksnoti tą vietą kumšteliais lyg būtumėte filmo „King kongas“ veikėjai. Šis smagus judesys suteikia laimės jausmą.

Pažiūrėkite smagų video ir jausdamiesi tarsi įstabiausių filmų personažai, būkite geros ir pakilios nuotaikos.

Jeigu abejojate, kad šis masažas Jums tinkamas, o gal atliekant jį jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Profesionalus masažuotojas ne tik atliks individualiais Jums skirtą masažą, bet ir pasidalins patarimais, kaip galima taisyklingai atlikti savimasažą namuose. Masažai ne tik padeda atsipalaiduoti, nuimti stresą, bet ir palengvina ar visai panaikina esamus nugaros, galvos skausmus.  

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.