Kaip per 5 minutes be karšto vandens vonelių sušildyti kojų pėdas? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip per 5 minutes be karšto vandens vonelių sušildyti kojų pėdas?

Kaip sušildyti kojų pėdas šaltuoju metų laikotarpiu

Nuolat erzina sustirusios į ledą kojos? Kaltinate atvėsusius orus? Ir, žinoma, ieškote išeities renkantis kuo kokybiškesnius batus, net stengiatės kuo mažiau būti lauke ir daugiau laiko praleisti šiltoje patalpoje. Bet ir tai nepadeda? O gal ledinėmis kojomis vaikštote ne tik dėl oro sąlygų, bet Jus stingdo didelis stresas, darbo krūvis? Išbalansuotas dienos ritmas, nerimas – ideali sąlyga, formuojanti tiek kraujotakos sutrikimus, tiek kraujo spaudimo pokyčius. Šie negalavimai trukdo kojoms sušilti.

Ar norite vėl vaikščioti jausdami savas šiltas kojas, o ne ramstytis ledo gabaliukais?

Juk metai baigiasi ir svarbu, kad šąlančių kojų erzinintis poveikis nepakenktų

  • Darbų užbaigimo kokybei
  • Gerai nuotaikai ruošiantis šventėms ir per jas

Kaip sušildyti ledines kojas be laiką gaišinančių šilto vandens vonelių ar stebuklingų vaistų?

Per 3-5 minutes sušalusias kojas galite sušildyti paprasčiausiai žaidžiant teniso kamuoliuku.

Kaip tai daryti?

  1. Atsisėskite. Padėkite kamuoliuką ant grindų ir basa (ar plona kojine apmautą) pėdą judinkite ant jo: nuo pirštų galiukų iki kulnies ir atgal (pradžioje kamuoliukas turėtų būti ties pėdos viduriu).
  2. Koją judinkite lėtai, stabtelint ir vienoje vietoje ilgėliau pasukinėjant kamuoliuką: ties pėdos viduriu, ties pirštais, ties kulnimi.
  3. Pasimėgaukite maloniu procesu.
  4. Pamasažavus vienos kojos pėdą, pakeiskite kita.
  5. Viską pakartokite atsistojus.

Ši mankšta bus smagesnė ir aiškesnė, jeigu ją atliksite žiūrint šį vaizdo įrašą:

Būtina atkreipti dėmesį, kad kojų šalimo priežastis labai individuali. Tai gali signalizuoti apie įvairius sveikatos sutrikimus. Padėti išsiaiškinti to priežastis gali kineziterapinis ištyrimas, kurio metu išsiaiškinsite raumenų būklę, galimas skausmo priežastis, taip pat ir priežastis dėl ko gali šalti galūnės. Pagal diagnostikos – ištyrimo metu gautus rezultatus, Jums bus paruošti individualūs, tik Jums tinkantys, pratimų kompleksai, kuriuos atliekant pašalinsite turimas sveikatos problemas

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.ltIndividuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.