Kaip per 5 minutes be karšto vandens vonelių sušildyti kojų pėdas? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip per 5 minutes be karšto vandens vonelių sušildyti kojų pėdas?

Kaip sušildyti kojų pėdas šaltuoju metų laikotarpiu

Nuolat erzina sustirusios į ledą kojos? Kaltini atvėsusius orus? Ir, žinoma, ieškai išeities rinkdamasi kuo kokybiškesnius batus, net stengiesi kuo mažiau būti lauke ir daugiau laiko praleisti šiltoje patalpoje. Bet ir tai nepadeda? O gal ledinėmis kojomis vaikštai ne tik dėl oro sąlygų, o tave stingdo didžiuliai nerviniai krūviai ir stresai? Išbalansuotas dienos ritmas, nerimas – ideali sąlyga, formuojanti tiek kraujotakos sutrikimus, tiek kraujo spaudimo pokyčius. Šie negalavimai trukdo kojoms sušilti.

Ar nori vėl vaikščioti jausdama savas šiltas kojas, o ne ramstytis ledo gabaliukais?

Juk metai baigiasi ir svarbu, kad šąlančių kojų erzinintis poveikis nepakenktų

  • Darbų užbaigimo kokybei
  • Gerai nuotaikai ruošiantis šventėms ir per jas

Kaip sušildyti ledines kojas be laiką gaišinančių šilto vandens vonelių ar stebuklingų vaistų?

Per 3-5 minutes sušalusias kojas gali sušildyti paprasčiausiai žaisdžiant teniso kamuoliuku.

Kaip tai daryti?

  1. Atsisėsk. Padėk kamuoliuką ant grindų ir basą (ar plona kojine apautą) pėdą judink ant jo: nuo pirštų galiukų iki kulnies ir atgal (pradžioje kamuoliukas turėtų būti ties pėdos viduriu).
  2. Koją judink lėtai, stabtelint ir vienoje vietoje ilgėliau pasukinėjant kamuoliuką: ties pėdos viduriu, ties pirštais, ties kulnimi.
  3. Pasimėgauk maloniu procesu.
  4. Pamasažavus vienos kojos pėdą, pakeisk kita.
  5. Viską pakartok atsistojusi.

Kad būtų smagiau, atlik pratimus žiūrėdama šį vaizdo įrašą:

Būtina atkreipti dėmesį,

kad kojų šalimo priežastis labai individuali. Tai gali signalizuoti apie įvairius sveikatos sutrikimus. Dėl to rekomenduotina atlikti išsamesnę savo sveikatos diagnostiką ir sužinoti, ar šitie pratimai išspręs Jūsų šąlančių kojų problemas.

Jei kyla abejonių dėl šių pratimų veiksmingumo ar kojų šalimo priežasčių, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu koneziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.