Kojos tinsta ir greitai pavargsta? Jums gali padėti limfodrenažinis masažas - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kojos tinsta ir greitai pavargsta? Jums gali padėti limfodrenažinis masažas

limfodrenažinis masažas Vilniuje. limfodrenažinis masažas padedantis kojų tinimui

Po dienos darbų jaučiate, kad kojos patinusios, pavargusios ir nebesinori niekur eiti, o tik greičiau išsitiesti lovoje? Tai išgyvena labai daug vyrų ir moterų ypač vasarą, kai termometro stulpelis pakyla aukščiau 20 laipsnių. Kojų patinimas – tai susidariusios skysčių sankaupos, kurios ir sukelia diskomfortą bei skausmą. Kojų tinimas gali atsirasti dėl daugelio priežasčių: valgote maistą, kuriame mažai baltymų ar kalio, dirbate stovimą darbą ar vaikštote avėdami nepatogią avalynę. Gali būti ir kur kas rimtesnės priežastys, kaip inkstų, kraujagyslių ar širdies ligos. Kai nusilpsta širdis, viso kūno kraujotaka susilpnėja, kraujas užsilaiko kraujagyslėse, dalis skysčių prasiskverbia pro kraujagyslių ir ląstelių sieneles, tad įvairios kūno vietos pradeda tinti. Kūno svoris pradeda spausti skystį žemyn, todėl dažniausiai iš visų kūno dalių tinsta būtent kojos. Sergantiems inkstų ligomis dažniausiai tolygiai tinsta visas kūnas, o žmonėms, kurių nusilpusi širdis, – tik galūnės.

Vienas efektyviausių būdų sumažinti kojų patinimą – masažas. Esant kojų ar kitų kūno dalių patinimui rekomenduojame atlikti limfodrenažinį masažą pas masažo specialistą, na o jeigu neturite galimybės atvykti į masažo saloną, limfodrenažinį savimasažą galite atlikti sau tiesiog namuose. Šiandien žiūrėkite video, kuriame kineziterapeutė ir masažo specialistė Raimonda Misiulytė rodo limfodrenažinį savimasažą, kurį galite atlikti sau.

Masažui daug pasiruošimo nereikia: vilkėkite kuo patogesnę, judesių nevaržančią aprangą, geriausiai jeigu stovėtumėte priešais veidrodį, kur matytumėte, ar tiksliai atliekate masažo judesius. Masažą rekomenduojame daryti kiekvieną dieną po 10-15 minučių ir jau po kurio laiko pajausite, kad kojų tinimas silpsta.

Jeigu kyla klausimų, neesate tikri, ar teisingai pavyksta atlikti limfodrenažinį savimasažą, o gal norite išbandyti profesionalų limfodrenažinį masažą, kurį jums atliks MATANČIOS RANKOS specialistas? Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu koneziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.