Galvos skausmą lengvinantys savimasažo pratimai - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Galvos skausmą lengvinantys savimasažo pratimai

Gydomasis masažas nugaros, galvos, kaklo skausmui. Masažai Vilniuje

Vasara vis dar lepina savo spalvomis, o nuotaiką gadina nei iš šio, nei iš to užėjęs galvos skausmas? Kokius vaistus rinktis? Ar tinkamai patars vaistininkas? O dar kaip tyčia, atostogaujant kempinge arti vaistinės nėra. Ką daryti, jei per atostogas užklumpa galvos skausmas?

Jei galvos skausmas ne itin ūmus ir nereikia nedelsiant kviesti gydytojo, padėti gali galvos savimasažo pratimai. Šie savimasažo pratimai:

  • Sumažina raumenų įtampą
  • Pagerina kraujotaką
  • Palengvina ar visai panaikina galvos skausmus.

Pratimai užima tik keletą minučių ir nereikalauja specialios įrangos ar patalpų.

Kaip atlikti savimasažo pratimus, malšinančius galvos skausmą?

1 pratimas. Atraskite kairėje rankoje tašką tarp nykščio ir smiliaus ir dešinės rankos nykščiu jį pamaigykite. Tą patį padarykite dešinėje rankoje. Masažuokite taškus po 1 minutę ar šiek tiek daugiau.
2 pratimas. Abiejų rankų pirštų galais pamasažuokite kaklo apačią, sprandą. Pamaigykite taškus apie ausis. Atlikite pratimą lėtai, ramiai stengdamiesi pamasažuoti kuo daugiau taškų.
3 pratimas. Pirštų galais sukamaisiais judesiais pamasažuokite smilkinius.
4 pratimas. Pereikite pirštų galais sukamaisiais judesiais masažuodami galvą iki pat pakaušio. Pamasažuokite taškus pakaušyje.
5 pratimas. Nuo pakaušio leiskitės masažuojant galvą link ausų.
6 pratimas. Nykščio ir smiliaus galais pamasažuokite taškus palei antakius. Masažuokite iškart abiem rankom abu antakius.
7 pratimas. Pamasažuokite veidą tarsi apibrėždami veido kontūrus – nuo ausies link smakro pamažu masažuokite pirštais dėliojant vis naujus taškus.
8 pratimas. Intensyviai pamasažuokite sprandą. Pereikite kaklo taškus – nuo ausies iki peties.
9 pratimas. Pamasažuokite taškus tiek peties linija. Švelniai paglostyk kaklą iš vienos ir kitos pusės.

Pirmą kartą atlik pratimus žiūrint šį vaizdo įrašą: 

P.S. Kai šiuos pratimus keletą kartų pakartokite ir jie taps kasdienybės dalimi, išvengsite įtampos, nuovargio ar trumpalaikio streso sukeltų galvos skausmų ir nereikės nei gydytojo, nei cheminių vaistų.

Jeigu abejojate, kad šie savimasažo pratimai Jums tinkami, ar juos atliekant jaučiate skausmą – būtina pasikonsultuoti su specialistu. Įveikti galvos skausmą, įtampą gali padėti ne tik mankšta, bet ir individualiai Jums pritaikytas masažas, arba bendras mankštos ir masažų kompleksas su savo srities profesionalais. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.