Kaip be kosmetikos kabineto ir papildomų kremų atostogaujant išlaikyti žavius žandukus? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip be kosmetikos kabineto ir papildomų kremų atostogaujant išlaikyti žavius žandukus?

Efektyvus veido ir galvos srities masažas. Kobido , chiro masažai Vilniuje

Saulė… Vėjas… Vanduo… Temperatūros pokyčiai ir… Jokio kosmetikos kabineto netoli. Žinoma, juk tu atostogauji ir mėgaujiesi gamtos teikiamais malonumais. Ar pastebi, kad veido oda šiek tiek pavargusi ir žandai truputuką praranda savo gražius kontūrus?

Sielotis dėl to nereikia ir ieškoti specialistų pagalbos taip pat. Atlik keletą paprastų savimasažo veidui pratimų ir palaikyk savo gražių veido kontūrų ir skaisčios odos balansą.

Kaip atlikti savimasažo pratimus, gražinančius žandukus ir veido odą?

1 pratimas. Nuo lūpų kampučio brauk 3 pirštais įstrižai žando link ausies.Braukyk intensyviai, vis keisdama rankas. Atlik 7-8 kartus ir tuos pačius judesius pakartok braukdama nuo kitos pusės lūpų kampučio.
2 pratimas. Šiek tiek sulenktais abiejų rankų smiliais švelniai vesk nuo lūpų kampučių į viršų link smilkinių ties akių krašteliais.
3 pratimas. Nykščio pagalvėle braukyk nuo lūpų kampučio link ausų skersai žando vienoje veido pusėje ir kitoje.
4 pratimas. Abiejų rankų pirštus sugniaužk į kumščius ir prispausk ant veido ties lūpų kampučiais. Prispaudus nuleisk galvą, trumpam patrauk rankas nuo veido šiek tiek kilstelint galvą ir vėl prispaudus pasilenk.
5 pratimas. Smiliumi paspaudyk taškus nuo lūpų kraštelio iki ausų, piršto pagalvėle pabaksnok šią veido liniją.
6 pratimas. Delnų apačią prispausk prie žandų apačios ir lenkiant galvą žemyn daryk nedidelį spaudimą. Baigiant pratimą lengvai pamasažuok abu žandus – nuo apačios į viršų.

Kad būtų linksmiau, pirmiausia pratimus gali atlikti su linksma ir žavia profesionale

Jei abejoji, kad šie savimasažo pratimai tinkami Tavo veidui ar norėtum sužinoti daugiau savimasažo pratimų, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt