Kaip be kosmetikos kabineto ir papildomų kremų atostogaujant išlaikyti žavius žandukus? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip be kosmetikos kabineto ir papildomų kremų atostogaujant išlaikyti žavius žandukus?

Efektyvus veido ir galvos srities masažas. Kobido , chiro masažai Vilniuje

Saulė… Vėjas… Vanduo… Temperatūros pokyčiai ir… Jokio kosmetikos kabineto netoli. Žinoma, juk Jūs atostogaujate ir mėgaujatės gamtos teikiamais malonumais. Ar pastebite, kad veido oda šiek tiek pavargusi ir žandai truputuką praranda savo gražius kontūrus?

Sielotis dėl to nereikia ir ieškoti specialistų pagalbos taip pat. Atlikite keletą paprastų savimasažo veidui pratimų ir palaikyk savo gražių veido kontūrų ir skaisčios odos balansą.

Kaip atlikti savimasažo pratimus, gražinančius žandukus ir veido odą?

1 pratimas. Nuo lūpų kampučio braukite 3 pirštais įstrižai žando link ausies. Braukykite intensyviai, vis keisdami rankas. Atlikite 7-8 kartus ir tuos pačius judesius pakartokite braukiant nuo kitos pusės lūpų kampučio.
2 pratimas. Šiek tiek sulenktais abiejų rankų smiliais švelniai veskite nuo lūpų kampučių į viršų link smilkinių ties akių krašteliais.
3 pratimas. Nykščio pagalvėle braukykite nuo lūpų kampučio link ausų skersai žando vienoje veido pusėje ir kitoje.
4 pratimas. Abiejų rankų pirštus sugniaužkite į kumščius ir prispauskite ant veido ties lūpų kampučiais. Prispaudus nuleiskite galvą, trumpam patraukite rankas nuo veido šiek tiek kilstelint galvą ir vėl prispaudus pasilenkite.
5 pratimas. Smiliumi paspaudykite taškus nuo lūpų kraštelio iki ausų, piršto pagalvėle pabaksnokite šią veido liniją.
6 pratimas. Delnų apačią prispauskite prie žandų apačios ir lenkiant galvą žemyn darykite nedidelį spaudimą. Baigiant pratimą lengvai pamasažuokite abu žandus – nuo apačios į viršų.

Kad būtų linksmiau, pirmiausia pratimus gali atlikti su linksma ir žavia profesionale

Jei abejoji, kad šie savimasažo pratimai tinkami Tavo veidui ar norėtum sužinoti daugiau savimasažo pratimų, gali pasikonsultuoti su specialistu. Taip pat galite apsilankyti Matančių rankų salone pas profesionales masažuotojas, kurios maloniai suteiks chiro arba kobido veido masažus. Šie masažai – ne tik atpalaiduoja, bet ir nuima stresą, oda tampa mažiau suglebusi, gyvybingesnė, sumažinamos matomos raukšlės, veidas labiau švyti.

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt