10 patarimų, kaip pasiruošti atostogoms - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

10 patarimų, kaip pasiruošti atostogoms

Nugaros masažas Vilniuje. Profesionalus nugaros masažas Vilniuje

Atostogos asocijuojasi su poilsiu, gera nuotaika, neišdildomais įspūdžiais ir įsimintinomis akimirkomis. Kartais atostogos būna spontaniškos, kartais – suplanuotos iki menkiausios smulkmenos, tačiau tikslas išlieka tas pats – puikiai ir be jokių rūpesčių praleisti laiką. Štai keli įsimintini patarimai, kaip pasiruošti iš anksto ir atostogų metu išvengti streso, nemalonių netikėtumų ar net krizės!

  • Susikurkite atostogų PLANĄ. Suplanuokite ne tik kokiomis avialinijomis keliausite ir kokiame viešbutyje apsistosite, bet pasiruoškite trumpą paruoštuką, kokias įžymias vietas verta aplankyti, kaip iki jų nukeliausite ir kiek laiko galite joms skirti. Tai labai svarbu norint išvengti ginčų, jei keliaujate ne vienas. Taip pat, paskaitinėkite, kas priimtina šalyje, į kurią vykstate, kokios vyrauja tradicijos ir kultūra. Tai padės jaustis saugiau ir pasitikėti savimi.
  • Pašalinkite ĮTAMPĄ. Atostogos – puiki galimybė pailsėti ir atsipūsti nuo Jus supančių kasdienių rūpesčių namuose ar darbe. Tačiau tam, kad jau pačią pirmąją atostogų dieną jaustumėtės žvaliai ir pakylėtai, atsikratykite streso prieš išvykstant. Likus kelioms savaitėms iki atostogų nesiimkite atsakingų darbų, nepriimkite rimtų sprendimų, apie kuriuos galvosite vėliau.
  • Užsirašykite į MASAŽŲ kursą. Tai puiki priemonė norint pasirūpinti savo kūnu ir siela. Masažas efektyviai šalina susikaupusią įtampą bei stresą, pakelia nuotaiką ir atpalaiduoja. Tai efektyvus būdas pašalinti nerimą prieš kelionę! Taip pat, speciali masažų programa, skirta padailinti kūno linijoms, turėtų būti ypač svarbu moterims, mėgstančioms greitus rezultatus ir norinčioms per atostogas puikuotis nepriekaištingomis kūno linijomis!
  • Pasirūpinkite BAGAŽU iš anksto! Nelaukite paskutinės akimirkos susikrauti lagaminą, nes taip galite susigadinti didžiąją dalį atostogų. Peržiūrėkite orų prognozes, tuomet bus lengviau apsispręsti, ar laisva vieta lagamine skirta trims lengvoms palaidinėms ar pašiltiniems auliniams! Jei žadate daug vaikščioti, labai svarbu pasirinkti išbandytą ir patogią avalynę.Nepamirškite pasirūpinti ir telefono, kompiuterio ar fotoaparato įkrovikliais, atsarginėmis baterijomis bei kitais svarbiais priedais.
  • Įsigykite sveikatos DRAUDIMĄ. Neplanuoti sveikatos negalavimai dažnai užklumpa netikėtai ir netinkamoje vietoje. Norint išvengti šių problemų, pasidomėkite kelionių agentūros ar draudimo įmonių siūlomu sveikatos draudimu ir apsisaugokite nuo netikėtumų kelionėje.
  • Suplanuokite IŠLAIDAS. Labai smagu, kai atostogų metu galima neskaičiuoti ir pasilepinti, tačiau planuokite atsakingai. Nuspręskite, koks bus Jūsų atostogų biudžetas ir stenkitės nuo jo nenukrypti. Nepamirškite su savimi turėti grynųjų pinigų, o banko kortelę galima pasiimti nenumatytiems atvejams.
  • Įsigykite tinkamos KOSMETIKOS bei VAISTŲ. Būtina atsižvelgti į kokį klimatą pateksite atostogų metu, todėl atitinkamai parinkta kosmetika bus nepakeičiama palydovė. Nepamirškite ir vaistų: būtinai su savimi turėkite nuo skausmo bei pykinimo. Užklupus nelauktam negalavimui, išvengsite papildomo streso.
  • Išsisaugokite naudingą INFORMACIJĄ. Svarbu žinoti, kur galite kreiptis, jei pasimetėte, jei įvyko nelaimingas atsitikimas ar galbūt tiesiog smalsaujate, kur artimiausia suvenyrų parduotuvė. Todėl patariame išsisaugoti INFO – centrų koordinates, greituosius pagalbos numerius. Jei šalyje kurioje svečiuojatės, turite bičiulių ar pažįstamų, nesidrovėkite ir išsisaugokite jų kontaktus. Esant nesklandumams, žymiai lengviau sprendimo būdų ieškoti su pažįstamo žmogaus pagalba.
  • Apsilankykite pas GYDYTOJĄ. Svarbu atlikti profilaktinę sveikatos apžiūrą prieš kelionę. Juk peršalimas, dantų skausmas ar skrandžio problemos gali lengvai sugadinti atostogas. Norint to išvengti, pasirūpinkite savimi prieš išvykstant ir mėgaukitės maloniu poilsiu be jokių rūpesčių!
  • Užtikrinkite kokybišką MIEGĄ. Poilsis prieš atostogas – puiki paruošiamoji priemonė norint jau pirmąją atostogų dieną pasitikti su šypsena ir žvalia nuotaika! Gerą miegą užtikrina trumpi pasivaikščiojimai gryname ore, nesudėtingi jogos ir kvėpavimo pratimai, atpalaiduojamasis masažas.

Pasirūpinkite savo poilsiu iš anksto!

Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu kineziterapeutu dėl atliekamų pratimų, spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.