8 Tavo sveikatos simptomai, kai jau verta pagalvoti apie nugaros masažą - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

8 Tavo sveikatos simptomai, kai jau verta pagalvoti apie nugaros masažą

Nugaros masažas Vilniuje. Profesionalus nugaros masažas Vilniuje

Kaip ir daugelis, turbūt jau žinote, kad nugaros masažas skirtas nugaros skausmams malšinti bei atpalaiduoti įsitempusius raumenis. Tačiau yra dar 8 sveikatos problemos, kurias puikiai gali išspręsti masažas. Ir nereikia super brangių tyrimų ar gydymo, užtenka teisingai parinkto ir atlikto profesionalaus masažo.

Kuo naudingas profesionalus masažas

  1. Jei patiriate stresą ir nerimą

Atlikta daug tyrimų, patvirtinančių, jog nugaros masažas gali sumažinti stresą ir panaikinti nerimą. Masažas nuims stuburo skausmus, įtampą, o tai natūraliai užkirs kelią psichologinėms bėdoms. Nors masažo metu kūnas yra veikiamas fiziškai, tačiau galėsi pailsėti ir emociškai, atsipalaiduoti.

  1. Jei sutrikęs miegas

Nepakankamas miegas gali pabloginti sveikatą. Užsitęsusios nemigo naktys dažnai susijusios su nugaros skausmais arba tiesiog įtampa, susikaupusia stubure. Masažas atpalaiduos įtampos zonas ir leis ramiai išsimiegoti.

  1. Jei dažnai skauda galvą

Galvos skausmas dažnai susijęs su kaklo slankstelių nelankstumu. Kaklo ir pečių masažo metu stimuliuojama centrinė nervų sistema, palengvins, ar net panaikins galvos skausmą.

  1. Jei nusilpęs imunitetas ir nuolat sergate

Nugaros masažas pagerins kraujo cirkuliaciją. Atitinkamos masažo technikos net gali pagerinti kraujo sudėtį. O tai sumažins riziką susirgti infekcinėmis ligomis.

  1. Jeigu netaisyklinga laikysena

Nugaros skausmai susiję su netaisyklinga laikysena. Delsiant spręsti problemą dėl netaisyklingos laikysenos, stuburas silpsta ir deformuojasi, iškrypsta, o prie jo prisitvirtinę raumenys suglemba. Nugaros masažas padės išvengti įvairių vidaus ligų.

  1. Jei norite tapti lankstesniais

Stuburo sąstingis lemia vangius judesius. Jei sudėtinga lankstytis dirbant sode, jei imate vengti taip pamėgtų šokių draugų vakarėliuose ar net vangiai lenkiatės pakelti vaiką, – tai požymis, kas trūksta lankstumo. Jį atstatyti padės nugaros masažas.

  1. Jei norite daugiau sužinoti apie savo fizinę būklę

Kiekvienas stuburo slankstelis yra susijęs su atitinkamais vidaus organais. Profesionalūs masažo specialistai gali nustatyti sveikatos problemas ir padėti jas šalinti.

  1. Jei svarstote, kaip atitolinti senėjimą

Tyrimai patvirtina, jog reguliarus masažas, gerinantis lankstumą, kraujo sudėtį bei mažinantis įtampą, padeda žmogui jaustis žvaliau, gyvybiškiau ir jaunatviškiau. Masažas gerina atmintį, dėmesingumą, koncentraciją, stiprina nervų sistemą. Dėl to Tavo gyvenimo kokybė pagerės jau šiandien.

Na ir aišku

Jei skauda nugarą

Sėdimas darbas ir per retas fizinis aktyvumas arba, priešingai, per dideli fiziniai krūviai raumenims dažnai sąlygoja įkyrius nugaros skausmus. Masažas lengvins ar net visai pašalins šias problemas.

Jeigu norite jaustis geriau, sumažinti arba visai panaikinti nemalonius nugaros, galvos skausmus, jaustis žvaliau – Jums gali padėti efektyvus ir individualus, pagal jūsų poreikius pritaikytas masažas. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.