8 Tavo sveikatos simptomai, kai jau verta pagalvoti apie nugaros masažą - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

8 Tavo sveikatos simptomai, kai jau verta pagalvoti apie nugaros masažą

Nugaros masažas Vilniuje. Profesionalus nugaros masažas Vilniuje

Kaip ir daugelis, turbūt ir Tu jau žinai, kad nugaros masažas skirtas nugaros skausmams malšinti bei atpalaiduoti įsitempusius raumenis. Tačiau yra dar 8 sveikatos problemos, kurias puikiai gali išspręsti masažas. Ir nereikia super brangių tyrimų ar gydymo, užtenka teisingai parinkto ir atlikto profesionalaus masažo.

Taigi

1. Jei patiri stresą ir nerimą

Atlikta daug tyrimų, patvirtinančių, jog nugaros masažas gali sumažinti stresą ir panaikinti nerimą. Masažas nuims stuburo skausmus, įtampą, o tai natūraliai užkirs kelią psichologinėms bėdoms. Nors masažo metu kūnas yra veikiamas fiziškai, tačiau galėsi pailsėti ir emociškai, atsipalaiduoti.

2. Jei sutrikęs miegas

Nepakankamas miegas gali pabloginti sveikatą. Užsitęsusios nemigo naktys dažnai susijusios su nugaros skausmais arba tiesiog įtampa, susikaupusia stubure. Masažas atpalaiduos įtampos zonas ir Tu ramiai išsimiegosi.

3. Jei dažnai skauda galvą

Galvos skausmas dažnai susijęs su kaklo slankstelių nelankstumu. Kaklo ir pečių masažo metu stimuliuojama centrinė nervų sistema, palengvins, ar net panaikins Tavo galvos skausmą.

4. Jei Tavo imunitetas nusilpęs ir nuolat sergi

Nugaros masažas pagerins kraujo cirkuliaciją. Atitinkamos masažo technikos net gali pagerinti Tavo kraujo sudėtį. O tai sumažins riziką susirgti infekcinėmis ligomis.

5. Jei Tavo laikysena netaisyklinga

Nugaros skausmai susiję su netaisyklinga laikysena. Delsiant spręsti problemą dėl netaisyklingos laikysenos, stuburas silpsta ir deformuojasi, iškrypsta, o prie jo prisitvirtinę raumenys suglemba. Nugaros masažas padės Tau išvengti įvairių vidaus ligų.

6. Jei nori tapti lankstesnis

Stuburo sąstingis lemia vangius judesius. Jei sudėtinga lankstytis dirbant sode, jei imi vengti taip mėgtų šokių draugų vakarėliuose ar net vangiai lenkiesi pakelti vaiką, – tai požymis, kas trūksta lankstumo. Jį Tau padės atstatyti nugaros masažas.

7. Jei nori daugiau sužinoti apie savo fizinę būklę

Kiekvienas stuburo slankstelis yra susijęs su atitinkamais vidaus organais. Profesionalūs masažo specialistai gali nustatyti sveikatos problemas ir padėti jas šalinti.

8. Jei svarstai, kaip atitolinti senėjimą

Tyrimai patvirtina, jog reguliarus masažas, gerinantis lankstumą, kraujo sudėtį bei mažinantis įtampą, padeda žmogui jaustis žvaliau, gyvybiškiau ir jaunatviškiau. Masažas gerina atmintį, dėmesingumą, koncentraciją, stiprina nervų sistemą. Dėl to Tavo gyvenimo kokybė pagerės jau šiandien.

Na ir aišku

Jei skauda nugara

Sėdimas darbas ir per retas fizinis aktyvumas arba, priešingai, per dideli fiziniai krūviai raumenims dažnai sąlygoja įkyrius nugaros skausmus. Masažas lengvins ar net visai pašalins šias problemas.

Atkreipk dėmesį, kad ne visiems galima darytis masažą.

Jeigu nori sužinoti, ar Tau galima darytis masažą ir ar jis bus naudingas, spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su Tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Jeigu norite sužinoti daugiau vertingų pratimų stiprinančių jūsų kūną, ar pasitarti su profesionaliu koneziterapeutu dėl atliekamų pratimų spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.