Delnų savimasažas, kurį atlikdami išvengsite daugelio ligų - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Delnų savimasažas, kurį atlikdami išvengsite daugelio ligų

Profesionalus gydomasis viso kūno masažas Vilniuje

Ar žinojote, kad mūsų kūne esantys įvairūs taškai yra glaudžiai susiję su vidiniais mūsų kūno organais? Juos masažuodami galite išvengti kai kurių ligų arba palengvinti ligų poveikį, neretai net visai pagydyti įvairias ligas. Delnuose yra dešimtys veikliųjų taškų, kuriuos masažuodami galime pagerinti kraujotaką, palengvinti virškinimą, sumažinti galvos skausmą ar stresą. Per mažiau nei 5 minutes atliksite delnų savimasažą, kuris ne tik sumažins stresą, tačiau ir sužinosite pagrindinius, delnuose esančius veikliuosius taškus.

  1. Masažą pradėkite nuo riešų pratempimo ir atpalaidavimo. Pasukite riešus tai į vieną, tai į kitą pusę. Pratempkite abiejų rankų pirštus, lenkdami juos į viršų ir į apačią.
  2. Laisvai pamasažuokite rankas, neieškodami konkrečių taškų.
  3. Spauskite pirštus su kitos rankos pirštais. Kiekvieną pirštą spaudykite nuo apačios į viršų iš visų pusių. Jūsų pirštuose yra galvos smegenų nervai, todėl masažuodami pirštus atpalaiduojate savo nervinę sistemą ir mintis.
  4. Nykščio viršutinėje pagalvėlės dalyje susiraskite tašką per vidurį ir jį keletą kartų paspauskite. Nykščio pagalvėlėje esantis taškas yra susijęs su jūsų galvos kraujotaka ir galvos reflekso lanku.
  5. Nykščio išorinėje šoninėje dalyje iki pat riešo vidurio spauskite taškus iš viršaus į apačią. Ši nykščio dalis atsakinga už stuburo reflekso centrą, taigi jeigu jaučiate skausmus stuburo srityje, pravartu pamasažuoti šoninę nykščio dalį, einant iki pat riešo vidurio.
  6. Kiek aukščiau nei delno viduryje esantys taškai yra atsakingi už diafragmą. Spaudykite taškus iš vienos delno pusės į kitą, viena tiesia linija tris kartus pirmyn ir atgal.
  7. Susiraskite delno viduryje esančią nedidelę daubą ir masažuokite ją sukamaisiais judesiais. Ši delno vieta padeda jums atpalaiduoti saulės rezginį bei pilvo raumenis.
  8. Tarp nykščio ir rodomojo piršto esančioje dalyje susiraskite vidurį ir jį suimkite su kitos rankos nykščiu bei rodomuoju pirštu. Keletą kartų suspauskite ir patraukite į viršų. Ši delno dalis atpalaiduoja saulės rezginį, diafragmą, bronchus, nugaros raumenis bei suaktyvina limfotaką.
  9. Su nykščiu spausdami braukite per kitos rankos pirštų tarpus iš išorinės pusės. Pakartokite ir su priešinga ranka. Atlikdami šį judesį suaktyvinate limfotaką.
  10. Užbaikite masažą užmerkdami akis ir tris kartus giliai įkvėpdami.

Jeigu norite sužinoti daugiau savimasažo technikų, o gal abejojate ar darote taisyklingai? Jums vertėtų pasitarti su profesionaliu masažo specialistu, kuris atsakys į visus rūpimus klausimus. Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.