Ką reikia žinoti prieš apsilankant masažo kabinete? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Ką reikia žinoti prieš apsilankant masažo kabinete?

Profesionalus nugaros, viso kūno gydomasis ir atpalaiduojamas masažas Vilniuje

Užsiregistravote į masažo procedūrą? Tikriausiai negalite sulaukti kai galėsite atsipalaiduoti ir valandėlei pabėgti į ramybės oazę – masažo kambarį. Tam, kad jūsų masažo procedūra praeitų kaip įmanoma maloniau ir efektyviau, sudarėme jums trumpą atmintinę, ką reikėtų prisiminti prieš atvykstant į masažo procedūrą.

  1. Prieš pat masažo procedūrą rekomenduojama nevalgyti. Tikriausiai ne paslaptis, jog virškinimo procesui mūsų organizmas išnaudoja labai daug energijos ir todėl jaučiatės pavargę, bet neatsipalaidavę. Prieš atvykstant į masažą pavalgykite bent valandą prieš, kad atvykę nejaustumėte nemalonaus sunkumo jausmo ir galėtumėte pilnai atsipalaiduoti.
  2. Į procedūrą atvykite laiku, kad išvengtumėte papildomo streso ir dar lengviau atsipalaiduotumėte. Masažas juk tam ir yra, kad teiktų jums visapusišką ramybę, ne tik kūnui, bet ir mintims. Todėl masažo procedūrai pradėkite ruoštis iš anksto, kad turėtumėte pakankamai laiko neskubėdami atvykti į masažo saloną. Žinoma, mūsų salonuose visada turėsite bent kelias minutes atsipūsti ir išgerti vandens ar puodelį arbatos.
  3. Jeigu turite alergijų, būtinai informuokite masažo specialistą. Masažo metu naudojami kelių rūšių aliejai, kurių sudedamosiose dalyse gali būti jums alergiją keliančių medžiagų. Tokiu atveju po procedūros galite jaustis ne taip maloniai.
  4. Jeigu masažo procedūroje lankotės nebe pirmą kartą ir prieš tai jautėte diskomfortą – būtinai informuokite masažo specialistą. Gydomųjų masažų metu specialistai neretai ir patys užduoda klausimus, susijusius su jūsų raumenų būkle tam, kad masažas teiktų kuo didesnę naudą jums. Jeigu masažo metu jaučiate, kad kažkas ne taip, informuokite masažo specialistą, kuris iškart atsižvelgs į jūsų poreikius.
  5. Išsijunkite telefono garsus. Juk tikrai nenorėtumėte, jog viduryje procedūros suskambęs telefonas sutrikdytų jūsų atsipalaidavimą. Taigi tam, kad telefonas netrukdytų nei jums, nei masažą atliekančiam specialistui, pasirūpinkite jo išjungimu dar prieš procedūrą.
  6. Po procedūros nedarykite staigių judesių, dėl kurių apsvaigtų galva. Masažo metu jūsų kūnas atsipalaiduoja, pagerėja kraujo apytaka. Staigus atsikėlimas gali lemti galvos apsvaigimą, todėl po masažo rekomenduojame dar bent kelias minutes pagulėti ir tik tada ramiai atsikelti.
  7. Taip pat po masažo procedūros rekomenduojame išgerti stiklinę vandens. Mūsų salonuose visada rasite paruoštą stiklinę vandens, kad galėtumėte dar keletą minučių ramiai pasimėgauti prieš sugrįžtant į darbus ar namus.

Tai pagrindiniai patarimai galiojantys kiekvieno masažo metu, tačiau prieš tam tikrus specifinius masažus, kurie reikalauja daugiau pasiruošimo, masažo specialistai jus informuos asmeniškai. Jeigu norėtumėte užsiregistruoti masažo procedūrai, ar prieš tai pasikonsultuoti su profesionalais, kuri procedūra jums būtų tinkamiausia, spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.