Kaip be griežtų dietų tik per 1 mėnesį tapti plokščio pilvuko šeimininke? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip be griežtų dietų tik per 1 mėnesį tapti plokščio pilvuko šeimininke?

Pratimai pilvo presui. Mankštos pilvo presui Vilniuje

Ar pastebėjote, kad po didžiųjų metų švenčių, kai leidote sau daugiau pasmaguriauti ir šiek tiek daugiau patinginiauti sofutėje, jaučiatės šiek tiek nerangiai? O gal žvilgtelėjus į veidrodį pastebite, kad itin atsikišęs pilvukas atrodo labai nepatraukliai ir vis reikia ieškoti kitos, daug laisvesnės palaidinės?

Kam ieškoti naujos palaidinės, jei galite vilktis būtent Jums patinkančią? Tereikia nusiteikti smagiai praleisti laiką atliekant smagią mankštą, kuri padės vėl atgauti gražią kūno formą. Tam reikės skirti tik keletą minučių per dieną.

5 mankštos pratimai kasdien – ir jau po pirmųjų treniruočių pamatysite, kad pilvukas gražėja bei darosi vis plokštesnis. O vos po mėnesio Jūsų figūra atrodys idealiai: dėl plokščio pilvuko galėsite džiaugtis bet kuriuo mėgstamu drabužiu.

Kokia mankšta gali ištirpdyti riebaliukus ant pilvo ir leisti džiaugtis plokščiu ir dailiu pilvuku?

5 pratimai Jūsų tobulam ir plokščiam pilvukui:

  1. Pasitiesus kilimėlį atsisėskite ant grindų, sulenkite kelius ir rankomis pritraukite prie krūtinės, vėl ištieskite kojas, o rankas ištieskite į šalis. Pakartokite pratimą 10-15 kartų.
  2. Dešinę ranką sulenkite, delną prispauskite prie sprando. Šiek tiek sulenktas kojas irgi pasukite ant šono. Keldama kojas kartu stenkitės alkūne pasiekti sulenktus kelius. Lygiai tą patį atlikite sulenkusi kairiąją ranką. Pratimą pakartokite 10- 15 kartų.
  3. Atsisėskite, kojas pakelkite į viršų 30 laipsnių kampu. Lengvai sulenkite alkūnes, rankas ištieskite į priekį, pirštus sunerkite. Tada darykite pasisukimą į dešinę, tada į kairę. Pratimą pakartokite ne mažiau 10 kartų.
  4. Atsiremkite rankų delnais į grindis, šiek tiek pasikelkite įsirėmus kojų pirštais į grindis. Kojas per kelius truputį sulenkite. Tada tvirtai laikydama rankas meskite (šoktelėkite) abi kojas į dešinę, sugrąžinkite į pradinę padėtį. Tada meskite į kairę, vėl į pradinę padėtį. Svarbiausias sukimosi krūvis turi kliūti pilvo zonai. Pagal asmenines galimybes taip pašokinėkite keletą kartų.
  5. Atsisėskite, pakelkite dešiniąją koją, ištiesusi rankas suplokite jomis žemiau pakeltos kojos, pakelkite kairiąją ir vėl suplokite delnais. Pratimą atlikite keletą kartų.

Kad būtų smagiau, atlikite mankštos pratimus žiūrėdami šį vaizdo įrašą:

Mankšta leis vėl džiaugtis plokščiu pilvuku ir galimybe be streso dėl pernelyg akivaizdžių „gelbėjimosi ratų“ vilktis bet kokį mėgstamą drabužį.

Jeigu turite abejonių, kad šie pratimai išspręs Jūsų kūno grožio problemas, pasirinkite kitus, ar papildomus pratimus atsižvelgiant į individualius poreikius. 

O jeigu susidaryti pratimus sudėtinga, ar abejojate jų veiksmingumu, verta pasikonsultuoti su specialistu, kuris atlikęs išsamų kineziterapinį ištyrimą galės sudaryti individualias, veiksmingas ir tik Jums pritaikytas mankštas

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt