Kaip atgaivinti veido odą pavasarį, kad ji tiesiog sušvytėtų? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip atgaivinti veido odą pavasarį, kad ji tiesiog sušvytėtų?

Chiro masažas Vilniuje. Profesionalus veido masažas Vilniuje

Ar pastebėjote, kad po žiemos jūsų veido oda pavargusi, o šis nuovargis dar labiau ėmė matytis pavasarį? Gal jau pats laikas veido oda pasirūpinti papildomai? Kodėl pavasarį reiktų daugiau dėmesio skirti veido odai?

  • Pavasarį temperatūros pokyčiai sukelia epidermio pokyčius odoje (sausumą ir paraudimą).
  • Šiuo laikotarpiu kai kurios dermatologinės problemos, pvz., psoriazė, pablogėja.
  • Saulė išryškina ir vos pastebimus odos defektus.

Kyla liūdnas klausimas:

Kaip padėti savo veido odai pavasarį išlikti sveikai ir švytinčiai?

  • Kad oda būtų sveika, naudokite odos kremus su SPF, pritaikytus jūsų odos tipui. Tai darykite reguliariai, net ir tada, kai, atrodytų, diena nėra itin saulėta.
  • Kad oda būtų graži, organizmui reikia pakankamai skysčių. Įsitikinkite, kad geriate pakankamai vandens. Mėgaukitės vandeniu, įvairiomis žolelių arbatomis.
  • Svarbu gražiai odai ir sveika mityba. Atkreipkite dėmesį, ar pakankamai vaisių bei daržovių vartojate. Juk pavasarį organizmui kaip niekada reikalingi vitaminai.
  • Svarbus ir grožio miegas. Kad ir kokios būtumėt užsiėmusios, visada skirkite pakankamai laiko miegui. Neišsimiegojus veido oda papilkėja ir praranda švytėjimą.
  • Atlikite veido odos mankštą ir savimasažą. Tai puiki priemonė stiprinti veido raumenims ir gerinti kraujo apytaką veido odoje.

Pavasarį taikykite visą kompleksą pagalbos priemonių, kad jūsų oda švytėtų. O veido mankštos ir savimasažo pratimus atlikite žiūrėdamos į veidrodį. Kai po kelių dienų pamatysite akivaizdžius pokyčius, atlikti šiuos pratimus bus dar smagiau.

Jei nežinote pakankamai veido mankštos ir savimasažo pratimų ar manote, kad jums reikalingas individualus pratimų kompleksas, galite pasikonsultuoti su specialistu. Taip pat galite apsilankyti Matančių rankų salone pas profesionales masažuotojas, kurios maloniai suteiks chiro arba kobido veido masažus. Šie masažai – ne tik atpalaiduoja, bet ir nuima stresą, oda tampa mažiau suglebusi, gyvybingesnė, sumažinamos matomos raukšlės, veidas labiau švyti. Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu susisieksime, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pasiūlysime tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.