Kaip išspręsti „vištos pėdelių“ׅ apie akis problemą? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip išspręsti „vištos pėdelių“ׅ apie akis problemą?

Efektyvus veido ir akių srities masažas padedantis išspręsti "vištos pėdelių" problemas

Netrūksti optimizmo ir atrodai nuolat linksma? Kasdien esi puikios nuotaikos ir mėgsti nuoširdžiai kvatotis? Tai daro tavo gyvenimą šviesų ir kartu kelia nuotaiką aplink esantiems. Tačiau ar pastebėjai, jog apie tavo gražias akis ima formuotis raukšlelių virtinė? Taip, šios raukšlelės apie akis dar vadinamos „vištų pėdelėmis“ arba juoko raukšlėmis, mat formuojasi juokiantis.

Ką daryti? Negi uždrausti sau juoktis? Ne, pakanka atlikti keletą veido masažo pratimų ir oda aplink mūsų akis bus glotnesnė, neįsileidžianti „vištų pėdelių“ įvaizdžio.

Kaip atlikti odą aplink akis glotninančius ir „vištų pėdeles“ naikinančius pratimus?

1 pratimas. Smilių pagalvėles uždėk ant antakių (lygiagrečiai akių krašteliams) ir laikyk. Stipriai užmerk akis, atmerk, užmerk, atmerk. Atlik10 kartų.
2 pratimas. Mažąjį pirštelį ir nykštį užlenk ir likusius 3 pirštus uždėk ant antakių. Šiek tiek antakius kilstelėk ir vėl atmerk ir užmerk akis. Kartok 10 kartų.
3 pratimas. Išpūsk dešinįjį žandą, kelias sekundes palaikyk. Tada išpūsk kairįjį žandą – kelias sekundes palaikyk. Tada išpūsk viršutinę veido dalį (kad paliktų viskas virš viršutinės lūpos.)
4 pratimas. Tris pirštus uždėk tiek skruostikaulių viršumi ir laikyk. Tuo pačiu metu žiokis ir lūpas įtrauk, kad jos tarsi apgobtų dantis. Pratimą atlik 10 kartų.
5 pratimas. Atsipalaidavimui pasukiok lūpas į vieną pusę, į kitą pusę.

Daugiau – ne tik su „vištų kojelių“ problemomis susijusių pratimų – gali pamatyti vaizdo įraše:

Pastaba. Pratimų atlikimo trukmę rinkis pagal savo individualius poreikius.

Jei abejoji, kad šie veido mankštos pratimai Tau tinkami, o gal nori sužinoti daugiau pratimų ir priemonių, kaip pagražinti savo veido odą, gali pasikonsultuoti su specialistu. Spausk mygtuką apačioje, įvesk savo duomenis ir mes greitu metu su tavimi susisieksime, išsiaiškinsime Tavo poreikius ir pasiūlysime Tau tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt