Kaip išspręsti „vištos pėdelių“ׅ apie akis problemą? - Matančios rankos
×

I - V 08:00 - 20:00

Kaip išspręsti „vištos pėdelių“ׅ apie akis problemą?

Efektyvus veido ir akių srities masažas padedantis išspręsti "vištos pėdelių" problemas

Netrūkstate optimizmo ir atrodote nuolat linksmai? Kasdien esate puikios nuotaikos ir mėgstate nuoširdžiai kvatotis? Tai daro Jūsų gyvenimą šviesesniu ir kartu kelia nuotaiką aplink esantiems. Tačiau ar pastebėjote, jog apie Jūsų gražias akis ima formuotis raukšlelių virtinė? Taip, šios raukšlelės apie akis dar vadinamos „vištų pėdelėmis“ arba juoko raukšlėmis, mat jos formuojasi juokiantis.

Ką daryti? Negi uždrausti sau juoktis? Ne, pakanka atlikti keletą veido masažo pratimų ir oda aplink mūsų akis bus glotnesnė, neįsileidžianti „vištų pėdelių“ įvaizdžio.

Kaip atlikti odą aplink akis glotninančius ir „vištų pėdeles“ naikinančius pratimus?

1 pratimas. Smilių pagalvėles uždėkite ant antakių (lygiagrečiai akių krašteliams) ir laikykite. Stipriai užmerkite akis, atmerkite, užmerkite, atmerkite. Atlikite 10 kartų.
2 pratimas. Mažąjį pirštelį ir nykštį užlenkite ir likusius 3 pirštus uždėkite ant antakių. Šiek tiek antakius kilstelėkite ir vėl atmerkite ir užmerkite akis. Kartokite 10 kartų.
3 pratimas. Išpūskite dešinįjį žandą, kelias sekundes palaikykite. Tada išpūskite kairįjį žandą – kelias sekundes palaikykite. Tada išpūskite viršutinę veido dalį (kad paliktų viskas virš viršutinės lūpos.)
4 pratimas. Tris pirštus uždėkite tiek skruostikaulių viršumi ir laikykite. Tuo pačiu metu žiokite ir lūpas įtraukite, kad jos tarsi apgobtų dantis. Pratimą atlikite 10 kartų.
5 pratimas. Atsipalaidavimui pasukiokite lūpas į vieną pusę, į kitą pusę.

Daugiau – ne tik su „vištų kojelių“ problemomis susijusių pratimų – gali pamatyti vaizdo įraše:

Pastaba. Pratimų atlikimo trukmę rinkis pagal savo individualius poreikius.

Jei abejoji, kad šie veido mankštos pratimai Jums tinkami, o gal norite sužinoti daugiau pratimų ir priemonių, kaip pagražinti savo veido odą, galite pasikonsultuoti su specialistu. 

Spauskite mygtuką apačioje, įveskite savo duomenis ir mes greitu metu su jumis susisieksime, išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime Jums tinkamiausius sprendimus.

Negalite laukti? Skambinkite mums jau dabar telefonu +37068511137 arba rašykite el. paštu info@matanciosrankos.lt

Individuali mankšta ir masažai Vilniuje su profesionaliais kineziterapeutais ir masažuotojais.